buna ziua, doresc oferta.
Pret pachet foto Ceremonia religioasa care dureaza cam 2 ore . Pret pachet video ceremonia religioasa care dureaza cam 2 ore . Pret pachet foto mire si mireasa intr-un parc ceva sa spunem o ora , depinde de vreme . Pret pachet foto la masa 4-6 ore . Pret pachet video la masa 4-6 ore . In pretul pachetului fot de exe,plu este inclusa si editarea sau vine o taxa extra ? Primesc materialul editat in format digital ? In pretul pachetului video , cate camere vor fi si daca pretul include editarea materialului ?
Foto si video complet, fum pentru dansul mirilor, filmari drona, album video, stick foto/video.
Bună seara! Ne dorim un serviciu de foto-video pentru nunta noastră. Vom avea nevoie de serviciile dumneavoastră la cununia civilă (care va avea loc cu o săptămână înainte) și la cununia religioasă și petrecere (undeva de la prânz până la 11-12 noaptea), noi încercând să avem o nuntă mai scurtă, fiind duminica.
filmare full HD / 4K montaj final 4 ore • videoclip 3-5 min.”Povestea noastra” sau „Best Moments” – ce conține cele mai importante și interesante momente din eveniment si Trash the dress • fotografii nelimitat pe toată durata evenimentului – aprox. de fotografii prelucrate • mapă personalizată cu stik ce conține filmarea și fotografiile prelucrate și clipul „Povestea noastra” sau „Best Moments” • ședința foto cu invitații în ziua nunții în parc sau altă locație BONUS • cununia civilă în altă zi (să ne încadrăm intr o oră) • ședința foto după eveniment Trash the dress într o locatie aleasă de miri – 12 ore • fotoalbum premium tip fotocarte dimensiune 80 x 30 cm + 2 fotoalbume 13 x 35 cm • filmare cu gimbal, dronă și macara video profesionale • 1 cameraman + 1 fotograf prezenti pe tot parcursul evenimentului. + cabina foto cu accesorii • tablou canvas • toate fotografiile bune • toata nunta pe scurt (30 minute) • filmare 4k cu drona • fotograf/cameraman suplimentar • macara video profesionala • sedinta foto o zi • filmare + editare o ora in plus • predare 4k + FHD
Va trimit mai jos detaliile, cu rugamintea sa reveniti cu o oferta, daca exista disponibilitate: - 11 aprilie, interval orar 10 – 15, cel tarziu - Brasov, in oras, locatie TBD - Seminar cu prezentare, aproximativ 20-25 de participanti - Este nevoie de fotografii de la welcome coffee, din timpul evenimentului (portrete speakeri, prezidiu, participanti (cadre largi si restranse), branding si sesiunea de networking de la final) - Minim 20 de fotografii editate, dintre care 10 fotografii predate in max 24 de ore de la eveniment
as avea nevoie de 1h/ zi- 15-17 mai 1. poze cu multimea si speakerul in fata 2. poze cu echipa, trainerii, stafful humanistic, etc 3. poze la socializare 4. poze la o activitate ce se intampla acolo 5. poze pt stories in social media- mai informale, cu viata, cu oameni care se simt bine si se buucra de timpul acolo 6. poze mai generale pe care sa putem noi sa le folosim dupaia pe un landing page, intr-o reclama pe LinkedIn, untr-un newsletter sau blog post. poze care transmit o idee generala a evenimentului 7. poze humanistic, zbor, bcr people
Înregistrare video full HD/4K a evenimentului. Filmare multi-cameră pentru captarea mai multor unghiuri (scenă, public, detalii). Montaj video profesional (editare, corectare culori, adăugare logo/text). Clip recapitulativ de 2-3 minute pentru promovare pe rețele sociale. Înregistrare audio de calitate (microfoane lavalieră sau de ambianță). Filmare interviuri scurte cu participanți sau speakeri. Durată livrare (ex. montaj final în 3-5 zile lucrătoare). Respectarea branding-ului firmei (culori, fonturi, logo în materialele video).