Casă nouă la rosu din cărămidă. Ceea ce doresc este: 30 prize, 16 intrerupatoare, 6 felinare exterior, impamantare casă, generator curent, cabluri lăsate la exterior pentru poarta garaj si poarta mica de intrare, două tablouri de sigurante(Unul pentru parter si unul pentru etaj) pentru centrala/masini spălat vase si rufe/cuptor si aragaz electric siguranță separate. Spațiul util al casei este de mp
am nevoie de inlocuire instalatie electrica pentru un spatiu de aproximativ m2
Îmi sar siguranțele la tablou
Casa este la roșu, are 2 dormitoare, un living, o baie si o bucatarie
Instalare 7 prize si 1intrerupator, schimbat o priza simpla cu una dubla, instalare ventilator baie si conectare spoturi oglinda baie.
am nevoie de montat lustra cu 5 spoturi pentru o masa de make-up si de asemenea si o priza
Schimbare prize si intrerupatoare
Am un bec rupt in camera [s-a rupt firul si nu mai face conexiune, e nevoie si de o scara mica intrucat scaunele mele nu cred ca pot sa sustina greutate]. Am si un intrerupator pe hol care s-a decuplat de undeva pt ca nu mai pot sa aprind becul si nu e becul de vina. Si o priza care vreau sa fie refixata in perete.
Legare priza pamantare la panou si control
Creere 3-4 linii de curent pe un perete pentru o bucatarie nou montata. 2 linii ptr prize aplicate pe faianta + linie trasa din tablou ptr hota si cuptor electric