Buna ziua, As dori o oferta pentru mobila bucatarie, am dori sa avem langa geam un corp pentru centrala, o sa avem un cuptor cu microunde mic si plita plus cuptor normal, chiuveta, masina spalat vase. Nefiind spatiu suficient pe partea cu chiuveta ne-am gandit ca la zona geamului sa punem un coltar iar in continuarea lui un corp pt frigider incastrat si daca mai e loc si un corp mic cu blat. Totodata pe partea cu chiuveta dorim corpuri suspendate pe partea de sus pentru pahare si cu picurator pentru ca spatiu va permite o chiuveta mica fara scurgator. Atasez schita bucatariei si o bucatarie in culorile pe care le am dori doar ca blatul sa fie de lemn deschis ca si culoare. E strict pt cromatica poza. Multumim
Buna ziua. Avem nevoie de eliberarea unui apartament cu 2 camere în zona Tei, un fotoliu, o comodă, o bibliotecă, un pat cu saltea, un șifonier cu 2 uși, ceva tablouri, cărți și alte chestii care sunt in biblioteca. Menționez că locația a fost infestata cu ploșnițe, dezinsecție a fost făcută de mai multe ori.
Doresc o mobila la comanda pentru un dormitor in orasul Victoria ,jud Brasov,mobila sa fie compusa dint.un oat de 1.60.2 nopriere suspendate pe lateral..un mobilier pentru televizor cu diagonala de 1.38..cu sertare si un dulap de haine..in 3 sau 4 usi..slatiul fiind ingust..nu pot pune un dulap de 60..nu o sa intre..cu usi culisante
Solicitarea mea reprezinta de fapt o adaptare + reconditionare a unei usi din lemn (usa de garaj,segmentata si articulata (prin balamale),alcatuita din 4 tronsoane (usi mai mici-"usite")).Deci este vorba de o usa mare tip "armonica",care se deschide pe centru (am ilustrat in atasament). In plus doresc montajul (pe usitele centrale,la partea inferioara) a alte 2 usite si mai mici,anume : 1 pt pisici,1 pt caini (pt accesul acestora din curte in garaj si in sens invers.Pe acestea din urma le voi procura eu,ramane pt dvs doar montajul.
Buna ziua, pe lungimea de 2.8 m o sa fie masina de spalat si aragazul, undeva la 1.2 m.Chiuveta are 75 cm.Inaltimea mobilei 90 cm.Partea de sus vreau corpuri de 1m, pana in tavan, pe lungime de 2.8 m, adancime 30-35 cm.Corpul soldat vreau sa imbrace frigideru pe laterale si sus sa aiba un spatiu de depozitare inchis cu usi, 2.5 m inaltime,70 cm latime, 70 adancime.Soldatul de langa 2.5 m inaltime, 60 latime, 40 adancime.Cu loc de microunde neincorporabil, in rest, depozitae, sertare si usi.As vrea sa fie din MDF mat si cu blat antisptropire in spate.Ma puteti oare ajuta orientativ cu pretul?ma intereseaza cat mai repede fiind constransa de mutare pana la final de luna.Multumesc!
Mobilier pentru o pensiune cu 10 camere. Culoare-stejar sau nuc. De preferat ca mobilierul sa fie ofertat ca "set mobilier dormitor'' in care intra: set1-2 paturi simple 90cm x cm cu saltea de mm inaltime,un cuier cu dulapior care se continua cu un alt dulapior pentru un minifrigider si 2 somiere pentru fiecare pat set 2-un pat dublu cu saltea de mm inaltime si cuierul ca la set 1 si 2 somiere
Patul este din lemn și și separat în 2 zone dreptunghiulare. Cum se vede în poză în partea dreaptă deoarece blănile sunt prea subțiri se rup de la greutate iar în stânga a ieșit din șuruburi corpul lateral al patului. În partea dreaptă la fel s-a rupt scândura de lemn care era prinsă în lateralul patului cu se vede în partea stângă în poză.
Am făcut o comandă de un pat de dimensiunile x și aș avea nevoie de transport până în apartament care se află la etajul 7 într-un bloc cu ascensor. Firma de mobilă de la care am achiziționat patul, mi-l aduce până în fața blocului. Aș dori ca echipa dumneavoastră să mi-l transporte până la etajul 7.
Bună ziua! Am făcut o comandă de un pat de dimensiunile x și aș avea nevoie de transport până în apartamentul meu care se află la etajul 7 într-un bloc cu ascensor. Firma de mobilă de la care am achiziționat patul, mi-l aduce până în fața blocului. Aș dori ca echipa dumneavoastră să mi-l transporte până la etajul 7. Menționez că sunt din Piatra Neamț. Vă mulțumesc!
lungime 60 lățime înălțime ,culori exact ca în această poză culoare și model doar ca va trebuii sa fie aragazul la geam și loc pentru mașina de spălat în același loc ca acum .adica aragazul sa fie în stânga unde este acel blat nefolositor și intre mașina de spălat și aragaz sa fie spațiu de depozitare