MOGHINĂ ADELINA-LUIZA - CABINET DE AVOCAT

Pietrari
Avocați
10+
Ani pe piață

Alte servicii în Râmnicu Vâlcea și împrejurimi

Solicitări recente

Fotograf pentru botez cu servicii video

  • Localitatea evenimentului: Slobozia
  • Data evenimentului: 14 martie
  • Aveți nevoie și de servicii video?: Da
  • Preț estimat: 2.500 lei

Casă metalică la cheie de 70 mp cu două dormitoare

  • Localitate / sector: Sărmașu, Mureş
  • Aveți deja o autorizație de construcție?: Nu
  • Suprafață aproximativă a casei: 70 mp
  • Etapă construcție: Casă la cheie
  • Când aveți nevoie de acest serviciu?: Sunt flexibil(ă)
  • Preț estimat: 210.000 lei

Buna ,pentru o casa pe piloane e nevoie de autorizație ? Daca nu cum se face conexiunea la curent fara o poziție ,care sunt procedurile înainte de a incepe o asemenea construcție ,magândesc la o construcție metalica la cheie ,cu baie gata făcută gresie faianță in bucătărie ,un pic de living și două dormitoare .un preț ? Să includă instalație de căldură pe gaz ,sau gaz și lemn ?;

Montaj gard metalic jaluzea, 18 m, gri antracit

  • Localitate / sector: Bulbucata, Giurgiu
  • Lungime: 18 m
  • Montaj: Da
  • Termen orientativ de montaj: Cât mai curând posibil
  • Preț estimat: 18.000 lei

Doresc un gard cu bordura și stâlpi, iar între stâlpi sa fie cu jaluzele metalice gri antracit.

Curățenie profesională pentru 200 mp, de două ori pe săptămână

  • Localitate / sector: Bucureşti Sectorul 4, București
  • Frecvență: O dată sau de două ori pe săptămână
  • Suprafața spațiului: 200 mp
  • Preț estimat: 600 lei

Seriozitate,respectiv..

Elaborare proiect european pentru startup digital

  • Localitate / sector: Piatra Neamț
  • Când aveți nevoie de acest serviciu?: Cât mai curând posibil
  • Cine este aplicant?: Start up
  • În ce sector este necesar?: Digitalizare
  • De ce aveți nevoie?: Consultanță fonduri europene, Elaborare proiecte europene
  • Preț estimat: 25.000 lei

Museventures este un startup de CSR creativ care propune un model nou de implicare socială pentru branduri – unul care merge dincolo de acțiuni clasice precum plantarea de copaci sau combaterea risipei alimentare și intră în teritorii umane esențiale: relații, identitate, sănătate emoțională, feminitate, educație afectivă, limite personale. Într-un context în care brandurile alocă bugete din ce în ce mai mari pentru CSR și sunt presate să producă impact real în societate, Museventures vine cu o soluție scalabilă: campanii strategice cu miză umană, construite pe insighturi reale din social media, psihologie și cercetare de teren. Abordăm teme deja validate de interesul public, dar insuficient explorate de companii – teritorii adesea acaparate de impostori sau narative toxice. Startupul funcționează ca un hub creativ + laborator de cercetare aplicată + platformă de conectare între branduri și ONG-uri, venind proactiv către companii cu campanii CSR construite de la insight, nu doar de la trend. Avem nevoie de finanțare pentru dotări tehnice, echipă, platformă digitală, spațiu de lucru, activări pilot, etc.

O fereastră PVC cu geam dublu, 90x60 cm

  • Localitate / sector: Ploiești
  • Accesorii pentru ferestre:
  • Număr ferestre: 1
  • Pachet sticlă: Strat dublu
  • Când aveți nevoie de acest serviciu?: Cât mai curând posibil
  • Montaj: Nu
  • Preț estimat: 850 lei

90-60

Curățenie generală la domiciliu pentru 53 mp

  • Localitate / sector: Țăndărei
  • Frecvență: Curățenie generală
  • Suprafața spațiului: 53 mp
  • Preț estimat: 350 lei

Vorbim in privat

Renovare completă a unui spațiu de 100 mp

  • Localitate / sector: București
  • Suprafață aproximativă a casei: 100 mp
  • Când aveți nevoie de acest serviciu?: Cât mai curând posibil
  • Preț estimat: 75.000 lei

Bună ziua, Subsemnata ARS X ALTERA S.R.L., companie de producție culturală din București, vă solicită o ofertă de preț pentru renovarea unui spațiu de aproximativ m², destinat activității culturale și publicului. Vă rugăm să ne transmiteți o ofertă estimativă care să includă, la nivel complet, următoarele categorii de lucrări (materiale + manoperă), fără refacere/realizare instalații electrice sau sanitare: 1. Decopertări / demolări interioare îndepărtare finisaje existente (pardoseli, faianță, tencuieli degradate), unde este cazul; evacuare moloz și curățenie după decopertare. 2. Pereți / tavane / structură reparații tencuieli și gletuire; eventual rigips/local reparat unde e necesar; reparații la tavanele existente (după caz); (opțional) corecții/izolații acustice de bază, dacă pot fi oferite ca opțiune separată. 3. Finisaje zugrăveli lavabile pe pereți și tavane; pardoseli noi (șapă unde trebuie + finisaj final); plinte, glafuri, reparații goluri, retușuri. 4. Tâmplărie / uși recondiționare sau înlocuire uși interioare/exterioare după caz; accesorii și feronerie. 5. Alte lucrări necesare pentru predare “la cheie” retușuri finale și curățenie generală la predare. Vă rugăm ca oferta să includă: cost total estimativ pentru m², defalcat pe capitolele de lucrări de mai sus; durata estimată de execuție și un calendar orientativ; condiții de plată (avans, tranșe intermediare, plată finală); garanție pentru lucrări; mențiunea dacă este necesară o vizită la fața locului pentru devizul final. Menționăm că dorim o estimare inițială cât mai realistă pentru bugetare și planificare, urmând să agreăm devizul final după vizionare și stabilirea exactă a lucrărilor. Așteptăm oferta dumneavoastră în format PDF, pe e-mail. Cu stimă, ARS X ALTERA S.R.L.

Dulap de 4,4 m și pat 160x200 la comandă

  • Localitate / sector: Galați
  • Când aveți nevoie de acest serviciu?: Sunt flexibil(ă)
  • Preț estimat: 8.500 lei

Un dulap de 4,4 m care să se termine , în partea dreaptă cu un soldat fără uși cu rafturi iar în partea stângă tot cu un soldat cu rafturi din care să pornească un birou, astefel cum o să vă atașez poza Și separat un pat de /

Diagnostic și evaluare reparatii instalații sanitare

  • Localitate / sector: Timișoara
  • Tip serviciu: Reparatii instalații sanitare
  • Când aveți nevoie de acest serviciu?: Cât mai curând posibil
  • Preț estimat: 450 lei

buna ziua, in momentul de fata ne confruntam cu o problema la baie. Exista un miros constant de canal de care nu putem scapa si am aflat ca si alte apartamente din blocurile vecine au aceasi problema. In momentul de fata ne dorim sa evaluam situatia si sa stim % daca ar ajuta sa scoatem aerisirea afara sau este mai bine sa dezinstalam WC-ul pentru ca de acolo este problema.