Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un SRL infiintat in Domeniul de activitate este :port Momentan suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc!
Firma nou infiintata, domeniul constructii (doar hidroizolatii). Momentan fara angajati. Dorim firma de contabilitate daca se poate in proximitate sau cu disponibiliatea de a se deplasa la noi (punct de lucru Oras Pantelimon). Asteptam oferta dvs . Ion Manuela, administrator
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru o firma nu este infiintata, dorim sa deschidem o spalatorie auto si am dori mai multe informatii vis a vis de asta. Va stau la dispozitie pentru mai multe informatii. O zi buna!
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un ce urmeaza sa fie infiintat in maxim 2 saptamani. Pentru inceput compania va avea 4 angajati urmand ca in perioada imediat urmatoare sa fie intre - de angajati. Domeniul de activitate este :e-commerce (selling househould appliances) Momentan suntem platitori de TVA Avem nevoie de un contabil sa fie vorbitor de limba engleza Aștept oferta,Mulțumesc!
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un SRL infiintat in Domeniul de activitate este : management / imobiliare , doresc primirea ofertelor pe e-mail. Momentan nu suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc!
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un infiintat in Domeniul de activitate este :consultanta Momentan nu suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc!
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un SRL infiintat in august Domeniul de activitate este : transporturi - cod caen Momentan nu suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc!
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un SRL infiintat in Domeniul de activitate este :comert cu amanuntul produse farmaceutice Momentan 1 suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc! come
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un infiintat in Domeniul de activitate este : prestatii artistice , DJ Momentan nu suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc!
Buna ziua, as avea nevoie de servicii de contabilitate pentru un infiintat in , iar acum am reluat activiatea Domeniul de activitate este : constructii Momentan suntem platitori de TVA Aștept oferta,Mulțumesc!