As vrea sa deschid o firma pentru un magazin si eventual pe viitor sa colaboram pentru evidenta contabila.
Interprindere individuala. Contract cu companie din afara UE. Devin platitor de TVA incepand cu luna urmatoare. Doresc consultanta fiscala legata de regimul de TVA si cum ar trebui sa facturez.
Activitatea este la inceput de drum..caut un contabil serios..si implicat %..daca apar probleme sa le comunice cat mai repede posibil..si sa isi dea interesul ca business ul sa creasca cat mai mult
Am nevoie de o firma pentru evidenta contabila.
Firmă nouă
Buna ziua, am nevoie de infiintare forma juridica SRL, domeniul de activitate constructii. ULterior ma intereseaza sa colaboram si pentru serviciile contabile. Multumesc!
Comert
-contabilizare pentru clasele 6 și 7 pe câte 2 conturi analitice, în funcție de contul bancar în care a fost înregistrată tranzacția -depunere declarații -inregistrare contracte de munca, menținere pontaj și stat de plata -înregistrare acte la onrc, anaf, atunci când este cazul -inregistrare facturi emise si recepționate, contracte de prestări servicii, creditări firma
transport marfă cu un singur camion
Doresc expert contabil in comert online pe Amazon si Alibaba pentru preluarea contabilitatii . Contactare si ofertare pe e-mail/whatsapp.