Pompa de caldura
Am achiziționat panouri fotofoltaice de 10kw și vreau o pompă de căldură de 16kw pentru un sistem trifazic . m2.Incălzire cu calorifer, termic.
Am incalzire cu centrala pe lemne As dori oferta dumneavoastra in scris pe e-mail.
Buna ziua, As dori sa iau contact cu un om priceput la pus pavele in Buzau
Casa construita 1n , izolata termic, incalzita in prezent cu soba pe lemne, racita cu aer conditionat. Tamplarie cu termopan.
Termopane, construcție noua, izolata exterior și interior
Buna ziua ,pt o casă p+1 , arie totală M2,Înălțime din finisaje 2,55. polistiren expandat de 10 la exterior, geamuri 3 pan QFort... Branșament electric monofazat ( fara panouri fotovoltaice),zona Dolj-Craiova .Am și un garaj izopan cu un spatiu tehnic langa casa .Mă interesează o pompa AER-APA monofazata pretabila pt calorifere doar pt încălzire sezon rece ( nu am încălzire în pardoseală nu vreau ventilo-convertoare).La ce pret,cu montaj,și alt preț fără montaj? ,model? La a ce temperatura încălzește apa?,Consum electric?,Funcționează și la -20/-25 grade Celsius?Este nevoie și de o unitate interioara?
Alee pietonală curte, alee pentru mașina, trotuar în jurul casei, toate suprafețele în prezent sunt betonate.