Incalzire cu 2 centrale gaz, intrucat sut 2 ap. Ilegate pe calcan, termopan, izolate termiv cu polistiren de 10 cm, respectiv 5 cm.
Centrala termica cu lemn .Termopan. cărămidă
Buna ziua Ma intereseaza o pompa de caldura aer apa nibe f Casa este noua, la rosu Am mp utili Ce model este ok si la ce pret? ms
Buna ziua, am nevoie de pompa de caldura incalzire / racire pentru aprox 70mp. Multumesc!
Buna ziua, am nevoie de pompa de caldyra aer/apa, Nibe. Lucrarea este in Ialomita. Multumesc.
Termopane+isolatie 10cm
Casa noua, nici un sistem de incalzire existent, am nevoie de pompa de caldura. Multumesc!
Actual încălzire mixta ,sobe pe lemne , centrala electrica,tripan, izolație polistiren de 5 cm. Avem nevoie de pompa de caldura.