Doresc colaborare cu un contabil pentru depunere declarații anaf lunare casa de marcat. Doresc sa știu cât ar costa lunar acest serviciu. Menționez ca am PFA în sistem real. Nu am venituri lunare.
Buna ziua, Doresc sa deschid o persoana juridica in conditiile in care sunt deja angajat la o companie, pentru a presta servicii extra. Estimez venituri de aprox. 10. euro / an - deci undeva cu o medie de euro / luna, cu o medie de 1-3 facturi. Imi puteti spune ce costuri ar presupune dechiderea unei persoane juridice (presupun cu SRL) si contabilitatea lunara / trimestriala? Multumesc, Zoli Crisan
Buna ziua, avem nevoie de servicii contabile externalizate. Multumim!
turism. transport persoane, va solicitam serviciile contabile. Multumim!
Firma proaspat infiintata neplatitoare de tva - dezvoltare software pentru clienti. Pentru inceput numarul documentelor este sub 10 / luna, va solicitam servicii contabile. Multumim!
Buna ziua, avem nevoie de serviciile Dumneavoastra pentru consultanta fiscala in legatura cu forma juridica pe urmeaza sa o infiintam. Daca va ocupati si de acest aspect, infiintare forme juridice, cu drag am dori sa colaboram. Multumim!
Buna ziua, am nevoie de servicii contabile pentru PFA. Multumesc!
Activitate imobiliara redusa, o factura max pe luna...sau una la câteva luni, în rest bonuri de consum...., așteptări: fără stres, amabilitate, disponibilitate de a mi se explica pe înțelesul meu ce am de facut ptr a nu fi probleme, preț mic.
Firma pentru obtinere fonduri europene.