Montaj șifonier cu 4 usi
1. Fixat un corp mic de bucătărie în perete 2. Fixat 2 corpuri dulap pe picioarele existente ( nu sunt puse ) sau ancorat de perete 3. Pus plintele ( existente ) la dulapuri pt a acoperi picioarele Am nevoie de serviciul ăsta pt Miercuri 26 Iunie ora 11:00
Cautam echipament pentru montarea unui model de bucatarie IKEA, in luna august, de preferat in prima saptamana.
Buna ziua, Avem nevoie de o firmă serioasă și profesionistă care să demonteze și să debaraseze mobila dintr-un apartament la etajul 4, fără lift, în cartierul Mănăștur, zoba Big în Cluj Napoca. Data aproximativă: 17-18 iulie Mobilier vechi dormitor: pat, comodă, noptiere șifonier mare. Mobilier sufragerie: 2 corpuri înguste de bibliotecă; un fotoliu cu suport picioare; comodă Mobilier cameră copii: birou cu raft; șifonier mic. Mobilier hol: dulap depozitare pantofi îngust dar înalt. Mobilier bucătărie: blat, 2 corpuri dulap pe perete, 2 corpuri dulap sub blat; 3 scaune mici și masă
Lucrarea cuprinde montajul de dulapuri achizitionate de la ikea pentru 4 apartamente.
Caut mobilist pentru un proiect in luna iulie (finalul lunii). Piesele de mobilier sunt următoarele: bucatarie, 2x mobilier baie cu blat rezistent la apa, 2x spațiu depozitare hol, cuier, 2x dressing dormitoare, 2x noptiere, 2x masca calorifere. Ca și materiale, bucătăria este mdf, iar restul mobilei preponderent pal egger. Ca parte din proiect vom avea și nevoie de oglinda, sticla fumurie si banda led. Schițele au cote orientative, pentru o intelegere mai clara a proiectului. Detalii suplimentare la numărul:
Caut meseriasi pentru asamblare un dulap tip ikea de 2,2 m lungime, 2,4 m inaltime si 0,55 m adancime. Dulapul este format din 6 corpuri: doua de 0,8 cu 1,8 m, unul de 0,6 cu 1.8 m, la baza si doua de 0,8 cu 0,6 m si unul de 0,6 cu 0,6 m , suprapuse. In plus, inca un dulap la care lipseste zona de 0,6 m.