Mobila de bucătărie Dimensiune camera 4.30/3.70 Mobila de culoare alb mat, fără mânere, corpuri jos care sa includă masina de spalat vase si cuptor, plita, chiuveta Corpuri sus pana în tavan. Menționez ca frigiderul nu va fi incorporat, ci unul normal de 60 cm Mai doresc insula de 2m lungime, cu corpuri de mobila pe o parte si scaune pe partea opusa. Am atașat schita bucătăriei. Multumesc
Lungime disponibilă pentru blat 3m. Inălțimea și lățimea să permită încorporare chiuvetă fi 50cm, în partea stângă, apoi mașină de spălat vase, 45x56x82(86.5) și plită gaz 4 ochiuri 50x60cm în partea dreaptă cu hotă evacuare și cuptor electric. În limita spațiului disponibil rămas sub blat, spații de depozitare, sertare etc. Deasupra blatului, dulapuri suspendate.(înălțimea bucătăriei este de cm.Mai dorim un modul independent, x cm, cu blat, cu rol de masă, care pe latura de cm, să aibă pe o parte sertare de depozitare cu adâncimea de 50cm și gol cu adâncimea de 50cm, pe partea opusă, pentru a permite introducerea picioarelor în poziția sezând pe scaun.
As dori sa mobilez o bucatarie cu dimensiunile 3.19 x 2.59, pe peretele din stanga (cel cu centrala) - centrala incadrata in corp, mobila pana in tavan cu aragaz, plita, hota, masina de spalat vase. Langa geam, in dreapta lui, un alt blat cu spatiu de depozitare dedesubt, iar pe peretele din dreapta va fi frigiderul, masa si as dori corpuri suspendate pe toata lungimea. Pe acest perere este si o grinda la 75 cm de perete. As dori oferte diferite pentru diverse materiale. Multumesc!
Buna ziua, Sunt interesat de o oferta de pret pentru mobilier de dormitor compus dintr o comoda, 2 noptiere si un sifonier. Dimensiune comoda: aprox 80-90 inaltime x latime Sifonier: latime - cm latime x inaltime. Usi culisante. Zona laterala din poza atasata ar fi un plus, as dori sa o includ (acele rafturi laterale) Noptiera aprox 45 cm latime, suspendata! (in poza atasata este varianta standard, pe podea) Detalii, manere auriu slefuit/mat (nu lucios!) Material PAL, cu exceptia fronturilor de la comoda si noptiera. As dori usile de la comoda si noptiera sa fie cu un model riflat, nu simple si stiu ca nu e posibil acest lucru cu PAL (ex poza atasata cu acea comoda) Culoare grej, ivoire. Atasez cateva poze ca model de referinta. Sunt poze random de pe internet pt inspiratie.
Mdf vopsit, alb, model fără mânere, 2.6m cu 4.5m, cu 1m (forma de U). Inaltime tavan 2.5m. Fara insula. Sa înceapă pe partea cu geamul, este open space. Frigider neîncastrat, hota incorporata (plita la mijlocul peretelui de 4m), cuptor incastrat dedesubtul plitei pe gaz, masina spalat vase in dreapta ghiuveitei (sub geam).
Doresc o mobila de bucătărie în forma literei L, la aproximativ 5 m, din MDF lucios, sidefat cu cant ABS, cu feronerie de calitate cu uși și sertare cu amortizor, ci inserții de blac banda auriu mat și cu lumina led inserata PT ca totul este open space, între bucătărie și living, dorim un baruleț mic, îngust, de 60 latime pe înălțime, ca și delimitare între cele două (bucatatie/living). Mulțumim! Nuanțe de crem, bej, calde
Am un apartment nou în București ,doresc să încep mobilarea. Deocamdată încep cu bucătăria ,model în linie ,doresc un profesionist care sa ofere " la cheie" adică proiect ,mobilarea ,instalarea electrocasnicelor și punerea lor în funcțiune. Doresc să fac comandă de o mobilă de bucătărie " în linie " și cu montajul electrocasnicelor . Efectiv o bucătărie " la gata ".
Perete bucatarie 3m, un stalp fix la intrare de 15/20cm. Conform masuratorilor ramane o bucatarie de maxim 2.83m. As dori jos: corp 60cm pentru chiuveta, corp 60cm pentru masina de spalat vase, corp 60cm sertare (cu sertar special tacamuri), corp 60cm cuptor si plita si un corp mic tip jolly de 30cm si in rest inchis doar in fata ca sunt tevi pe la perete. Sus: corpuri inalte (80cm) si deasupra plitei corp de hota. PAL + Fronturi MDF. Culori: bej, alb, maro, gri.. Fara apeluri, doar mail, va rog.
Ca și material de principiu am vrea fronturile din MDf vopsit și interiorul din pal, iar blatul și contra blatul dintr-un material care să imite marmura, am mai vrea ca particularitate lumini led cu senzori integrate și sistem de push to Open la sertare. Toate electrocasnicele vor fi încorporate și avem și mașină de spalat vase, iar corpurile suspendate am vrea să fie până în tavan. Dimensiunea bucătăriei este de 3,73 m lungime( dintre care 70 cm pentru frigider), 2.15 m lățime și 2.5 m înălțime. Forma acesteia va fi in L. Va las o poză atașată și cu imaginea bucătăriei și stilul pe care l-am dori.
Are 6,10 metri pătrați. Nuanțe de alb si gri. Mobilă albă elegsnts minimalistă pe partea dreaptă cu blat gri tip marmură. Începe cu frigiderul negru și un dulap deasupra, după care cu dulapuri suspendate, blat, chiuvetă, plită, cuptor. Mobilă să continue până dedesubt la geam unde să fie doar un blat suspendat injust cat pentru cuptorul cu microunde și airfryer, fără dulap, deoarece ar acoperi caloriferul. Și pe partea stângă lipită de perete o masă extensibila dar mică astfel încât să nu ocupe mult spațiu, cu 3-4 locuri, cu scaune.