Buna ziua Vreau sa construiesc 2 cabanute de 20 mp. Acoperis in doua ape care acopere si o mica veranda in fata casei. As vrea sa am in partea din fata mai mult geam, daca se poate doar geam.
Am nevoie de serviciile unui arhitect pentru proiectare casa noua. Ma gandesc ca va avea undeva la - mp amprenta la sol.
Buna ziua. Doresc sa construiesc o casa in Harman, Brasov regim de inaltime P+M cu dimensiunile de 8m lungime si 5m latime. Ac=40mp si Ad=80mp. Am nevoie de o documentatie in faza DTAC care sa primeasca AC. Constructia case va fi facuta in regie proprie asa ca nu ma intereseaza foarte multe detalii. Avizele (electric, apa,canal) le voi solicita. Va multumesc!
Hala industriala
Buna ziua, As dori sa pun pe un teren 2-4 containere unde sa se poata locui. Am nevoie de proiect. Multumesc!
Buna ziua! Dispun de o curte cu o casa batraneasca din lemn. Vreau sa demolez casa si sa construiesc in locul ei un depozit din caramida. Am nevoie asadar de autorizatie de demolare si de constructie. Ma intereseaza cat m-ar costa tata documentatia necesara.
Buna ziua.. am nevoie de proiect pentru construirea unui balcon la parterul unui bloc vechi
Avem nevoie de consultanta în vederea cumpărării si modificării unei case. În primul rand pentru o vizita sambata 30 ian. Mulțumesc
Buna ziua, am nevoie de proiect casa noua. Multumesc!
Pe teren există un imobil care în acte figurează ca si grajd ,are geamuri și uși dar nu e compartimentat in interior .E făcut din lemn . După cum sunt puse grinzile putem face un salon , baie, bucătărie și două dormitoare. Am dori un proiect pentru a putea obține autorizația de construire.