Revendicați gratuit acest profil și începeți să primiți solicitări direct de la clienți din zona dvs.
Revendică profilul gratuitAs dori oferte pentru contabilitate. Prefer sa fiu contactata pe adresa de mail
Max 10 facturi luna.
Afacere mica, cu o oglinda foto cu care se va merge la evenimente. Nevoia este de un contabil care sa se ocupe de afacere.
vanzari online
Am nevoie de contabilitate primara pt o Editura ,, Cartea Iuliei''.
OFERIREA TUTUROR SERVICIILOR, DE LA CONTRACTE DE MUNCA, TRANSMITERE IN REGES, FACTURARE ETC. DORESC O OFERTA
momentan am un PFA, doresc un SRL si doresc mai multe informatii/consultanta despre aceasta schimbare si ulterior un contabil pentru a intemeia SRL.
Telecomunicatii web. Solicit o consultanta pentru prestari servicii online si plata colaboratori in baza contractelor de drepturi de proprietate online.