3 camere cu bai proprii si intrari separate (2 cam. X 20mp si 1 cam. de 24mp)
Detin un teren extravilan in Selimber si am primit aprobare de construire pe anexa agricola
Renovare totală
Suprafața terenului este de aproximativ mp, in pantă mică, cu lățime la drum 16-17 ml. Casa este din cărămidă , compartimentată așa cum se vede in releveu. Dorim extindere și compartimentare după cum urmează: 2 dormitoare din care unul pentru un băiețel de 1 an, 1 baie, 1 dressing, 1 bucătărie, 1 living, 1 cameră tehnica și 1 terasă foarte mică.
Casa cu 3 camere
Bună ziua! V-am contactat,deoarece vrem să cumpărăm o casă care nu are însă bucătărie,baie și beci! Nu se întinde pe o suprafață mare de aceea aveam nevoie de un specialist să ne spună în ce condiții putem modifica construcția actuală pentru a face și aceste 3 încăperi! Cât ar costa o evaluare? Mulțumesc!
Sat de vacanta sub denumirea de ,,SATUL PESCARILOR ,, care v a conține 6 case stil vechi ..cu ciubăr sauna .. terasa/bar/piscina /video proiector și sala de festivități ..proiectul trebuie să aducă nuanță unui sat vechi ..care sa intre n rezonanta cu lacul de pescuit unde se v a amplasa .. Mulțumesc