Am nevoie de servicii de contabilitate pentru o firma.
Dorim servicii contabile pentru un PFA
Prestari servicii fitness.
am nevoie de servicii contabile
Societatea isi desfasoara activitatea in Partestii de Sus, comuna Cacica, Judetul Suceava, dar sediul social este in Botosani.
Raportare grup de firme
In acest moment nu este nici un fel de activitate dar foarte curand vom incepe vanzarile pe platforme ca EMag dar si pe platforma proprie. Acum nu avem angajati dar vom avea probabli 1-3 oameni care vor fi angajati sau contractori. Sediul social se va muta in curand de la avocat la o alta adresa in Tulcea in urmatoarele cateva saptamani. va vinde cadouri personalizate sau nepersonalizate, fie un obiect, sau un cadou din mai multe obiecte formand un bundle. Am nevoie de un contabil pentru ca se pare ca legea cere si doresc sa deleg aceasta activitate pentru ca nu este ceva ce pot face personal. Marfa va fi facuta in Romania sau importata din alte tari Europene, Turcia, China, India. Va rog sa imi dati o estimare si sa incercam sa gasim un drum compatibil pentru toti. Multumesc, Cristiana Ionescu
COMERCIALIZEZ CD URI CU MUZICA CRESTINA
Verificat pfa , l-am avut si l-am inchis. Am plătit taxe dar am niște dobânzi și penalizări.vreau sa știu dacă au calculat corect.