Caloriferul se încălzește doar partea de sus.
Reparatie cazan lemne
Am o problema la o pompa Ariston. in partea de metal si partea de plastic curge la imbinare.
Am nevoie de un instalator .Vecinul de la etajul inferior a sesizat ca in baie a aparut o pata pe tavan. Este nevoie sa se faca o verificare a tevii de alimentare si reparatia aferenta.
Buna ziua. Dorim inlocuirea unei centrale visman vitopend cu o centrala arca 24kw. Rog contact si ofertare pe e-mail. Sau putem discuta dupa ora 17 telefonic. Multumesc
2 bai la parter (principala + baie serviciu), una la etaj, 11 calorifere in total Ma intereseaza realizarea instalatiei de la zero (casa la rosu) fara montajul obiectelor sanitare si fara montaj centrala (doar ce tine de partea cu tevile, pentru a putea tencui)
montare centrala,instalati
Montare 1 termo-semineu pe peleti
As dori o estimare pentru pregatirea instalației interioare (canalizare interioara de + apa calda si apa rece) pentru ca ulterior sa putem monta o chiuveta si o masina de spalat vase. Tevile existente de apa calda si rece sunt din ppr. Canalizarea contine deja un cot catre o alta chiuveta deja montata. Locatia este in Gurisoara, Mihaesti, jud. Valcea.
Instalare încălzire centrala compusă din 4 calorifere ( doua camere, hol și baie). Instalația de apa calda este făcută pentru ca pana acuma sa folosit un boiler electric. Dețin centrala pe gaz cu tiraj forțat și 4 calorifere care sunt noi.