LEMNARU SIMONA EXPERT CONTABIL SRL

Bucureşti sector 3
Firme de contabilitate
5+
Ani pe piață

Alți profesioniști în apropiere de Bucureşti sector 3

Alte servicii în București și împrejurimi

Solicitări recente

Servicii contabile lunare pentru SRL cu 4 angajați

  • Localitate / sector: Cluj-Napoca, Cluj
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: colectarea Deseurilor Feroase/Neferoase/DEEE
  • Număr angajați: 4
  • Preț estimat: 1.200 lei

Activam pe piata Colectarii Deseurilor Feroase/Neferoase/DEEE, forma juridica de SRL, avem nevoie de servicii contabile. Multumim!

Servicii contabile lunare pentru PFA

  • Localitate / sector: Brăila
  • Forma juridică: PFA
  • Domeniul de activitate: comert fructe si legume
  • Număr angajați: 0
  • Preț estimat: 300 lei

Buna ziua, am nevoie de servicii contabile pentru . Multumesc!

Servicii contabile lunare pentru SRL cu 3-4 facturi

  • Localitate / sector: Timișoara
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: Servicii catering cod Caen 5621
  • Număr angajați: 0
  • Preț estimat: 3.500 lei

Firma este deschisă in Decembrie iar principalul obiect de activitate este de personal, bucatarul merge la clienti acasa și gătește. Momentan ca și facturi lunare sunt in număr de 3-4, fără angajați. Am nevoie de servicii contabileși manintereseaza o oferta de preț cu tot cu demisul rapoartelor contabile

Servicii contabile pentru SRL în construcții cu 4 angajați

  • Localitate / sector: Nitchidorf, Timis
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: Constructii
  • Număr angajați: 4
  • Preț estimat: 12.000 lei

Buna ziua, avem nevoie de servicii contabile pentru , firma de ii cu 4 angajati. Multumim!

Servicii contabile lunare pentru agentie imobiliara SRL

  • Localitate / sector: Cluj
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: Agentie Imobiliară
  • Număr angajați: 0
  • Preț estimat: 3.000 lei

Buna ziua, am nevoie de servicii contabile pentru o agentie imobiliara, SRL, fara angajati

Servicii contabile lunare pentru SRL fără angajați

  • Localitate / sector: București sector 4
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: ORGANIZARE EVENIMENTE
  • Număr angajați: 0
  • Preț estimat: 600 lei

Buna ziua, avem nevoie de servicii contabile pentru SRL, fara angajati, domeniu de activitate: organizare evenimente.

Servicii contabile lunare pentru SRL, comerț online

  • Localitate / sector: Cluj-Napoca, Cluj
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: comert online
  • Număr angajați: 0
  • Preț estimat: 600 lei

Buna ziua, am nevoie de servicii contabile pentru SRL, comert online. Momentan nu sunt angajati, urmeaza sa fie de saptamana viitoare. Multumesc!

Consultant fiscal pentru firma IT în UK și România

  • Localitate / sector: Cluj-Napoca, Cluj
  • Forma juridică: PFA
  • Preț estimat: 1.200 lei

Bună ziua, A fost înființată de curând o firmă în UK (activitatea principală este în domeniul IT - website-uri și design), iar eu împreună cu un asociat am vrea să știm dacă putem avea titlul de director în firma respectivă, având în vedere că noi vom continua să locuim în România. Aferent, am avea următoarele întrebări: 1. Trebuie declarate in țară veniturile din străinătate? Unde se face acest lucru și care este procedura standard pe care ar trebui să o urmăm? Trebuie declarate doar veniturile salariale sau și cele sub formală de dividende? 2. Dacă plătim impozit pe o firmă în UK (unde noi suntem directori), mai trebuie să plătim impozit și în România dacă noi nu locuim in UK ci tot in România? Dacă da, este deductibil/recuperabil impozitul plătit în România? 3. Sunt alte taxe sau detalii pe care ar trebui să le știm despre veniturile din străinătate? 4. În cazul în care nu putem avea titlul de directori, care ar fi cea mai simplă formă legală prin care să putem realiza contracte de prestare servicii conforme cu activitatea precizată mai sus (ex. creare website-uri, consultanță și auditare web, etc.)? Se poate face PFA cu doi administratori? Care sunt taxele care trebuie platite? Trebuie platite CAS si CASS pentru dividende in PFA?

Servicii de contabilitate pentru 3 firme

  • Localitate / sector: București sector 1
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: STUDIOBLITZ
  • Număr angajați: 3
  • Preț estimat: 18.000 lei

Buna ziua, Numele meu este Sorin Latia si detin 3 firme cu care jonglez. in functie de clienti. Eliberez in jur de 50 de facturi anual si suntem 3 angajati, eu, sotia si sora. Va rog o oferta daca se poate. De mentionat ca 2 firme sunt pe dolj si una pe bucuresti.

Servicii contabile lunare pentru un SRL

  • Localitate / sector: Buzău
  • Forma juridică: SRL
  • Domeniul de activitate: Comert cu amanuntul in magazine nespecializate
  • Număr angajați: 0
  • Preț estimat: 2.500 lei

Comert cu amanuntul in magazine nespecializate , cu vanzare predominanta de produse nealimentare, avem nevoie de servicii contabile