Revendicați gratuit acest profil și începeți să primiți solicitări direct de la clienți din zona dvs.
Revendică profilul gratuitDomeniul de activitate consultanta ,avem nevoie de un contabil ,firma fiind la inceput (noua infiintata) Cui :
Buna ziua ,avem o firma care se ocupa cu Instalatii electrice, securitate, telecomunicatii avem nevoie de un contabil Cui :
Firmă de producție chimice speciale,Cui : ro Vreau un contabil care sa lucreze sub acoperirea unei firme externalizare Va multumesc !
Activez in domeniul constructiilor ca electrician si am nevoie de un contabil
Domeniul de activitate :constructii am nevoie de un contabil Cui :
Buna ziua ,firma este noua ,avem nevoie de un contabil . Cui
Domeniul de activitate pescarie avem nevoie de un contabil , aveti atasat si cui ul companiei noastre Va multumesc si asteptam cu interes
Construcții, vanzari, mica producție avem nevoie de un contabil Cui Asteptam cu interes !
Am cod CAEN si desfășor activitate de autor online am nevoie de consultanta contabila deoarece nu ma pricep si nu vreau sa fac vreo prostie .Multumesc Cui :
Cui : Domeniul de activitate design web (Creare site web ) avem nevoie de un contabil