Domeniul de activitate servicii ascensoare (service, comercializare componente) Activ de la începutul lui iulie. Am nevoie de o ofertă de servicii de contabilitate. Comuna Dărăști, Str. Mihai Eminescu nr.
Suntem firmă românească, cu puncte de lucru și în Franță și în Spania. Avem nevoie de ofertă de evidență contabilă, înregistrare facturi intrări/ieșiri pe toate cele trei puncte de lucru. Avem nevoie și de partea de HR. Majoritatea angajaților sunt pe România, doar câțiva sunt înregistrați pe Spania. Adresa: Strada Suceava 72, Cluj-Napoca Pers. de contact: Alina Cioca
Contabilitate primara Balante si Bilant Resurse umane si salarizare (intocmire contracte, plati salarii, impozite, evidenta concedii, pensii etc) Domeniul de activitate: proiectare de arhitectura.
Am nevoie de servicii de contabilitate pentru o societate nou-infiintata. Preferabil ca in birou cu contabilul sa fie si jurist (avocat) pentru a aplica corect cadrul legal. Domeniul de activitate: IT și programare.
Domeniu de activitate: VANZARI PIESE AUTO, TRACTARI AUTO. Firma are activitate din . Avem nevoie de oferta de contabilitate.
buna ziua, suntem un birou de arhitectura cu 2 angajati care functioneaza sub forma de neplatir de tva. va rog frumos sa imi trimiteti pe mail o oferta cu cat ne-ar costa serviciile de contabilitate efectuate de dumneavoastra. astept un raspuns, o zi buna, anca
Domeniu de activitate: Croitorie, confecții. Firma este activă din iulie și urmează să angajăm 3 persoane cât de curând. Prefer să primesc oferta dvs. pe mail.
Service auto și magazin piese auto. Activitate din . Str. Crișan nr. 8, Apahida Persoană de contact: Sorina
Magazin online, flori, plante. Firma este în curs de înființare, doresc o ofertă de servicii de contabilitate. Pentru început nu planificăm să facem angajări și vom avea activitate minimă. Pers. de contact:
Dorim sa infiint societatea pana la sfarsitul lunii august. Domeniu de activitate: CONTRACTARE SI DISTRIBUTIE ABONAMENTE PRESA. Am dori o oferta pentru servicii de contabilitate si consultanta cu privire la infiintarea firmei. Pentru început vom avea 2 angajati. hotarat inca adresa la care va fi inregistrata societatea.