ARHIMAX PLAN SRL

Urleta
Arhitecți

Alți profesioniști în apropiere de Urleta

Alte servicii în Câmpina și împrejurimi

Solicitări recente

Proiect structură fundație și parter pentru casă cu mansardă

  • Localitate / sector: București sector 5 (București)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 64
  • Termen orientativ de începere a lucrării: 1-3 luni
  • Preț estimat: 3.200 lei

Plan structura fundatie si plan parter la o casa cu masarda necesar pentru intrarea in legalitate a constructiei

Design interior complet pentru apartament de 51 mp

  • Localitate / sector: București sector 1 (București)
  • Tip obiect: Apartament
  • Suprafața aproximativă (în m2): 51
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 12.500 lei

Locuim intr-un apartament compus din doua camere dat in folosinta in anul . Conform contractului de construire, apartamentul are o suprafata utila de 51,00 mp. din care suprafata locuibila este 30,30 mp. Situat in zona Titulescu-Banu Manta, locuinta nu a suferit nici o modificare, blocul urmand a fi reabilitat in luna mai . Dorim sa apelam la serviciile complete ale firmei dumneavoastra pentru reamenajarea spatiului detinut. Avand in vedere situatia actuala, lucrarile trebuie executate treptat. Dorim sa incepem, finalizare anul acesta, cu holul de intrare,cu renovarea spatiului si executarea unui dressing pe comanda etc. Va rugam sa analizati solicitarea noastra si sa ne transmiteti detalii privind derularea lucrarilor. Va multumim. Cu consideratie, Alis si Răzvan-Constantin Mob: ..

Design interior complet pentru apartament de 81 mp

  • Localitate / sector: București (București)
  • Tip obiect: Apartament
  • Suprafața aproximativă (în m2): 81
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 40.000 lei

Buna ziua, Acesta este apartamentul care trebuie mobilat si utilat in stil modern si cat mai smart, cu spatiul utilizat la maxim - https://4city.ro/apartamente/apartament-3-camere-a2-tip-b3/ PS: 1. Suntem 2 persoane care vor locui in ap.si sunt f multe haine, genti si pantofi care trebuie acomodate intr.un spatiu relativ mic. 2. Avem un pui de labrador de 4 luni. Trebuie luat in calcul ca sare peste tot si roade tot ce prinde, iar un sistem de protectie la balcon ar fi obligatoriu, avand in vedere ca este balcon deschis plus alte sisteme de protectie la usi si la mobila in general pt ca sare si le zgarie sau le poate roade pe la colturi/manere. 3. Dormitorul mic as vrea sa aiba pat in perete/ canapea extensibila si sa fie folosit in principal ca birou de lucrat de acasa si eventual o mini sala de fitness. 4. Dormitorul mare / livingul ar trebui sa aiba o a doua zona pentru un mini birou + o zona pentru o masa de toaleta. 5. Bucataria trebuie sa aiba toate elecrocasnicele incorporabile, inclusiv masina de spalat rufe si chiar si TV incorporabil, si cat mai multe dulapuri de depozitare, eventual cu destinatie prestabilita. 6. Spatiile de depozitare trebuie gandite foarte bine, in conditiile in care nu ne place sa vedem nimic la vedere, expus la praf si stricand zenul locuintei. Fiecare obiect din casa trebuie sa aiba locul lui prestabilit, protejat de praf iar ceea ce ramane la vedere sa fie protejat cu usi de sticla. 7. Predarea cheii apartamentului se va face pe 15 dec, cand se va semna contractul de vanzare- cumparare - Pana atunci, in fiecare luni se poate vedea apartamentul, se pot lua masuratorile necesare, etc. 8. Accentul se va pune si pe o luminozitate cat mai mare a apartamentului in nuante cat mai deschise de alb si crem si eventual oglinzi care sa creeze impresia de spatiu. Orice pata de culoare introdusa trebuie sa fie discreta si de bun gust - poate un perete lila in living, sau o draperie bordeaux in dormitorul mare, un tablou in culori inspirate, etc. Astept propunerile dvs. si ofertele de pret. O zi frumoasa,

Proiectare casă nouă de 300 m²

  • Localitate / sector: Bacău (Bacău)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 300
  • Aveți deja teren?: Am deja terenul
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Mai mult de 3 luni
  • Preț estimat: 15.000 lei

Proiectare casă nouă de 230 m² cu analiză de teren

  • Localitate / sector: Cernica (Ilfov)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 230
  • Aveți deja teren?: Am găsit terenul și urmează să îl achiziționez
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Mai mult de 3 luni
  • Preț estimat: 23.000 lei

Buna ziua! Am nevoie sa pun desenele atasate acestui mesaj pe un proiect pentru a sti daca este realizabil. intentionez sa construiesc pe un teren in suprafata de mp cu deschidere numai 11.7 m, lungime aprox 43 m. Casa nu trebuie sa aiba mai mult de 8.8 m la exterior, conform primariei, limitele laterale minim acceptate sunt de 0.9m pe latura cu spatele casei si 1.9m pe cealalta laterala. In desenul atasat, o patratica inseamna aprox 0.5m. Conform primariei, limitele laterale minim acceptate sunt de 0.9m pe latura cu spatele casei si 1.9m pe cealalta laterala.

Design interior pentru o casă de 160 m²

  • Localitate / sector: Slatina
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 160
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Mai mult de 3 luni
  • Preț estimat: 32.000 lei

Proiectare casă de 70 m2

  • Localitate / sector: Cornești (Dâmbovița)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 70
  • Aveți deja teren?: Am deja terenul
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 7.000 lei

Proiectare casă nouă de 110 mp

  • Localitate / sector: Lilieci
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 110
  • Aveți deja teren?: Am deja terenul
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 11.000 lei

mp2 utili parter +mansarda parter. living openspace cu bucataria cu iesire pe o mica terasa o baie si un birou la parter . 3 dormitoare si 1 baie la mansarda acoperis in 2 ape . Ma intereseaza dor proiectul fara manopera si altele . Se construieste in regim propriu.

Reproiectare 300 mp pentru 12 camere de birou

  • Localitate / sector: București sector 1 (București)
  • Tip obiect: Birou
  • Suprafața aproximativă (în m2): 300
  • Termen orientativ de începere a lucrării: 1-3 luni
  • Preț estimat: 45.000 lei

Buna ziua. Avem un spatiu de mp pe care dorim sa il compartimentam in minim 12 camere de cate 15 mp fiecare (ideal) si avem nevoie de proiectare pentru a putea incepe lucrarile cu firma de constructii cu care lucram.

Proiectare casă nouă de 80 mp cu demolare

  • Localitate / sector: Sâncraiu Almașului (Sălaj)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 80
  • Aveți deja teren?: Am deja terenul
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Mai mult de 3 luni
  • Preț estimat: 12.000 lei

avem o casa veche si vrem sa construim o alta casa de 80 mmp in spatele acestei case vechi care dorim sa o demolam