Revendicați gratuit acest profil și începeți să primiți solicitări direct de la clienți din zona dvs.
Revendică profilul gratuitproiect mp
Buna ziua, Caut un designer care sa imi poata face design la o baie mica plus holul de langa pentru a le moderniza Cerinte: plan 3d; produse accesibile de la marile magazine de constructii bucuresti; modernizare spatiu si prin lumini indirecte, schimbat de la baie cu un model asemanator sau solutie alternativa care sa mearga, spatiul este foarte mic. Doresc sa agaug o masina de spalat si sa scot bideul si sa adaug un douchette.
Casa este deja construita fără proiect . Are in jur de mp ,2 dormitoare,living, bucătărie și baie construcție la sol fara etaj.
Buna ziua, as dori un design frumos in living si in dormitor , in dormitor si in bucatarie avem mobila dar nu este complet , livingul este gol . In baie nu avem cabina de dus . Nu este multe lucru dar totusi este. Multunesc daca ajutati ,
Casa este pătrată, are 3 camere, 2 holuri,o cămară.As vrea sa o transform în open space un dormitor s o baie, casa scării și mansarda. La mansarda 2 dormitoare și o baie. Open space-ul as vrea sa dea intr-o terasa acoperita sau acoperita parțial.
Casa cu mansarda Parter: bucatarie, living, dormitor, baie si vestibul Mansarda: doua dormitoare, baie
un garaj de mp ptr 3 masini
As dorii sa extind casa putin, sa maresc dormitoarele, sa pun un perete de sticla, etc.