Bucharest shuttle com srl

București sector 1
Arhitecți
10+
Ani pe piață

Alți profesioniști în apropiere de București sector 1

Alte servicii în București și împrejurimi

Solicitări recente

Reproiectare casă de 70 m² cu extindere și mansardă

  • Localitate / sector: Ploiești (Prahova)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 70
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Mai mult de 3 luni
  • Preț estimat: 12.000 lei

Casa a fost construita in -62. (Peretii marcati cu maro) In anul a fost facuta extinderea care are cam 5m lungime si 2m latime in interior Podeaua casei este mai inalta (cam 30cm , 2 trepte care nu sunt figurate) Intrarea originala are usa reprezentata cu portocaliu, aici sunt cele 2 trepte Cele 2 camere (dormitor si sufragerie au cate o soba care au cosul pe calcan) Peretele pe calcan este figurat cu albastru Peretii exteriori din releveu au 45 cm dar cred ca mai corect ar fi 42 cu tencuiala As vrea sa unesc cumva bucataria cu extinderea sa fac o bucatarie mai mare. Ar trebui ca in locul geamului dintre ele sa sparg pana jos cumva. Daca este posibil as pune si un geam la bucataria veche care sa dea in gradina din spate. La extindere as sparge sa fac o usa care deasemeni sa dea in gradina In cazul unirii celor 2 spatii as obtine 2 nivele la pardoseala deoarece nivelul de la pardoseala extinderii este mai jos decat cel al casei. Acoperisul nu ofera posibilitatea unui spatiu la mansarda prea generos. Acum am inca tigla ceramica si ma gandesc daca il inlocuiesc cu tigla metalica sa modific astfel incat sa obtin un spatiu mai larg sa fac o camera si o baie pentru fiul meu. Scara ar putea sa fie in spatiul care apare ceva ca o niste trepte dar nu e scara. Ar putea fi si alta solutie mai interesanta. Nu tin sa fie betonata chiar imi place mai mult lemnul.

Design interior pentru casă de 195 mp

  • Localitate / sector: Târgu Neamț (Neamț)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 195
  • Termen orientativ de începere a lucrării: 1-3 luni
  • Preț estimat: 19.500 lei

Casa este parter + mansarda. mp suprafata desfasurata la sol si 68 mp la mansarda. Se mai adaoga o terasa de circa 28-30 mp.

Design interior pentru apartament de 44 m2

  • Localitate / sector: Craiova (Dolj)
  • Tip obiect: Apartament
  • Suprafața aproximativă (în m2): 44
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Mai mult de 3 luni
  • Preț estimat: 5.500 lei

doresc un arhitect design interior sa ma ajute cu decorarea apartamentului

Design interior pentru balcon de 3 m²

  • Localitate / sector: Satu Mare (Satu Mare)
  • Tip obiect: Altele
  • Suprafața aproximativă (în m2): 3
  • Termen orientativ de începere a lucrării: 1-3 luni
  • Preț estimat: 1.500 lei

am nevoie de un arhitect design interior amenajarea balconului

Reproiectare casă veche de 200 m²

  • Localitate / sector: Topoloveni (Argeș)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 200
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 12.000 lei

Casa veche in renovare

Proiectare spațiu comercial de 90 m² pentru firmă luminoasă

  • Localitate / sector: Brașov (Brașov)
  • Tip obiect: Spațiu comercial
  • Suprafața aproximativă (în m2): 90
  • Aveți deja teren?: Am deja terenul
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 8.100 lei

Buna ziua, m-ar interesa pretul pentru un proiect pentru firma luminoasa. Va multumesc

Design interior personalizat pentru casă de 100 m²

  • Localitate / sector: București (București)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 100
  • Termen orientativ de începere a lucrării: 1-3 luni
  • Preț estimat: 20.000 lei

Caut arhitect care sa transpuna dorinta mea de folosire a fierului forjatului si a lemnului intr un design de interior.

Design interior apartament de 62 mp

  • Localitate / sector: Drobeta-Turnu Severin
  • Tip obiect: Apartament
  • Suprafața aproximativă (în m2): 62
  • Termen orientativ de începere a lucrării: 1-3 luni
  • Preț estimat: 8.000 lei

Apartamentul are A utila =48,57 mp, A terasa = 9.42 mp, , A logie= 3.50 mp, A construita = 64,42 mp. Nivelul la care e situata locuinta :etaj I ANUL PIF ORIENTARE - Faţada blocului orientata catre nord; Structură: prefabricate din beton armat, plansee din beton armat Fundatii: beton armat; Inchideri perimetrale din placi prefabricate din beton; Acoperiis: tip terasa cu hidroizolatie.Tamplarie din PVC cu geam termoizolant, terasa zidita si inchisa cu tamplarie din PVC cu geam termoizolant logie inchisa cu geam pe suport de lemn stratificat. Apartamentul nu beneficiaza de prea multa lumina naturala, din cauza terasei care este construita pe latura de est unde sunt amplasate bucataria, si dormitorul. Cerinte: cat mai multa luminozitate, cat mai spatios, crearea de spatii in amenajare pentru carti. Cerint

Proiectare mansardare casă de 84 m2

  • Localitate / sector: Ploiești (Prahova)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 84
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 8.500 lei

am nevoie de un arhitect pentru mansardarea casei

Design interior pentru o casă de 300 m2

  • Localitate / sector: București sector 3 (București)
  • Tip obiect: Casă
  • Suprafața aproximativă (în m2): 300
  • Termen orientativ de începere a lucrării: Imediat
  • Preț estimat: 45.000 lei

Casa este in faza finală construcție. Dorim suport pe partea de design interior. Ne dorim o îmbinare între stilul clasic si modern.