vreau sa renovez casa din ; ma intereseaza o oferta de pret pt partea de arhitectura; la parter vreau sa pun incalzire in pardoseala iar la etaj sa ramana calorifere; revizuire instalatie sanitara si electrica ( trec de la la );design nou pt parter incluzand leaving, bucatarie, hol si baie; la etaj design nou pt cele 2 bai si dormitor copil 14 mp; gresie, faianta si parchet inlocuite atat la parter cat si la etaj; zugravit toata casa;
Buna ziua, are un contract pe cate 6 luni cu o alta firma din Luxembourg. Lunar eu, fiind asociat unic in firma intocmesc o singura favtura acestei firme din Luxembourg, care la randul ei ma plateste in termen de 30 de zile in euro. In afara de aceasta factura pe luna si un singur angajat, am facturi sau bonuri cheltuieli maxim 40 pe luna.
Suprafața terenului este de mp (20 x 20). Optăm pentru o casă la sol, care să aibă următoarea compartimentare: living cu bucătărie open space, 3 dormitoare (de preferat, dormitorul matrimonial să fie prevăzut cu o baie mică și un dresing), baie. Intrarea în casă nu se realizeze direct prin living sau dacă se realizează, cele două zone să fie într-un fel delimitate.
Este vorba despre o casa veche, pe care am dori sa o recompartimentam. Casa are o terasa, 3 camere, 2 holuri, si o bucatarie, dar nu are baie, si are trecere dintr-o camera in alta. Atasez un desen model, pentru a va putea face o idee despre modul de compartimentare. Noi am dori sa o recompartimentam astfel incat sa nu fie trecerea dintr-o camera in alta și vrea sa amenajam 2 băi (o baie si o toaleta).
Susțin ședințe de kinetoterapie si masaj la punctul de lucru si hidrokinetoterapie la un bazin. Plănuiesc ca pe parcurs sa susținem și ședințe de terapie cognitiv comportamentală, logopedie, terapie ocupațională. Aș avea nevoie de cineva care să mă ajute pe partea de contabilitate și să îmi ofere consultanță.
Fără activitate
Ceva frumos cu buget redus
Exista fundație pe teren,. Am avut autorizație dar a expirat. Vreau o modificare a proiectului initial
O casă pe un singur nivel cu dormitor principal cu baie (cu geam, duș) și dressing, dormitor 2, birou, baie 2 (cu geam, duș), living și bucătărie open space, camera tehnică, camera de spălat rufe, terasa acoperită, garaj/loc de parcat mașina Încălzire în podea, sistem de ventilație cu recuperare de energie Geamuri mari prin care să intre multă lumină