Revendicați gratuit acest profil și începeți să primiți solicitări direct de la clienți din zona dvs.
Revendică profilul gratuitDoresc cadastru pentru un teren mp in Slatioare, com. Babana si un apartament 2 camere in Pitesti
este vorba de o casa dorim sa mai construim o camera
casa si teren mp 2 , dorim pentru inscriere in cartea funciara si vanzare
un cadastru si o intabulare pt apartament cu 3 camere , vreau sa il cumpar de la mama , am nevoie in jumate de an
am nevoie de cadastru si intabulare , pentru un apartament 2 camere , este proprietatea mea am nevoie cat mai repede
doresc cadastru si intabulare in vderea vanzariii unui apartament cu 2 camere
Un apartament cu 3 camere si 1 alt apartament cu 1 camera
Este vorba de o casa batraneasca , constructie veche (de cativa ani ) nefinalizata , este zidita pana la centuri. Actele sunt in regula .
un apartament cu 2 camere , nu are intabularea facuta
Este o casa si avem nevoie de o succesiune , la primaria de une apartinem , a ars arhiva , avem parcela si nu avem identificata tarlaua si nu ne poate face nimeni succesiunea.