
Este vorba despre terasa blocului in care locuiesc ( Brasov , str. Bronzului nr. 13, bl , sc B). Terasa are sistem de termoziolatie realizat cu cca 15 ani in urma, dar la unul din apartamentele de la et. 4 au inceput sa apara infiltratii, motiv pentru care se impune refacerea hidroizolatiei. Suntem in cautatea unor oferte viabile, cu o durata de viata rezonabila asigurata de constructor. Doresc sa fiu ofertat doar pe adresa de e-mail. Multumesc
Gard plasă împletită zn, inaltime 1.5m stâlpi 40x40x3, adancime stalp 60cm, 1 poarta de 2.5m lățime.
Gard din lemn, lungime 15m
E vorba despre o scară de bloc cu 4 etaje in zona Astra ( Micșunica ). Sunt necesare lucrari de hidroizolare a acoperisului. Va rog sa comunicam pe email pentru orice detalii necesare ofertarii. Multumesc!
Hidroizolatii pentru acoperis
Hidroizolatie balcoane - 83m2 Hidroizolatie terasa - m2
Buna ziua! Ma interesează sa înlocuiesc 3 laturi de gard cu o varianta rezistența in timp(beton, plasa cu piatra sau orice altceva recomandat de dvs). Lungime totala laturi ml, înălțime gard 2 m. Dacă se poate, rog oferta pentru mai multe variante (materiale). Mulțumesc !
Am nevoie de hidroizolatie acoperis, suprafata mp. Multumesc
Reparatii
Inaltime standard, forma preferabil un design mai modern fara sticla , cu model ca in atasament. Doresc sa primesc oferte doar pe adresa de e-mail sau pe WhatsApp. Multumesc