
Un serviciu de instalații sanitare excelent! Experiența cu MIHAI TECH STRUCTURE SRL a fost de top. Instalatorul a demonstrat un profesionalism de necontestat și o punctualitate de invidiat. Foarte prietenos și amabil, a fost atent la fiecare detaliu. Flexibilitatea lor mi-a permis să ajusteze programul după nevoile mele. Recomand cu căldură!
Despre noi: Serviciile Noastre ✅ Placare pereți interiori și exteriori – utilizăm materiale diverse precum piatră naturală, panouri decorative, lemn decorativ, panouri 3D și multe altele. ✅ Montaj plăci ceramice și materiale compozite – adaptate stilului dorit. ✅ Podele suspendate – soluții moderne pentru spații comerciale și rezidențiale, oferind rezistență, funcționalitate și un design inovator. ✅ Placare cu parchet, gresie și faianță – montaj profesionist pentru interioare durabile și estetice. Contact
Doresc tavan fals pentru a masca instalatia electrica fara sa sparg prea mult beton.
Renovare sufragerie, bucatarie, hol lung si ingust. Va rog sa comunicam pe email pentru orice detalii necesare ofertarii. Multumesc!
Renovare cmpleta pentru un apartament
Apartament cu 2 camere la gri in bloc nou construit. Nmarul de la serviciu unde voi fi prezenta incepand cu data de 02 dec. Putem comunica pe mail oricand. Multumesc!
Montaj sapa uscata Knauf Vidifloor pentru 2 camere + balcon
Achizitie si montaj parchet laminat. Contactare si ofertare pe email / whatsapp. Multumesc!
Renovare apartament 60m2
Montaj parchet nou. Contactare si ofertare pe email / whatsapp. Multumesc!
Buna, Atasat gasiti un deviz al lucrari. Va rog sa faceti o oferta initiala in baza acelui deviz, plus detalilor pe care le gasiti la acest link: https://drive.google.com/drive/folders/1EM0nx5Ee2tQdQL0qfG2b7PP66TToDpHG?usp=sharing In fisierele din link, veti gasis cum arata apartamentul in starea actuala, schita din Releveu, si modificarile pe care ne gandim sa le aducem acelei schite (sunte in procesul de a obtine aprobari pentru daramat de ziduri). Tot odata gasiti textul pe care l-am trimis la designer si pozele din care sa se inspire designerul. Ca sa va faceti o idee a directiei in care vrem sa ducem apartamentul in starea sa finala. Toate Cele Bune
Bună ziua, Am dori realizarea unor scafe de aproximativ 15cm inaltime fata de actuala placare cu rigips neteda a plafoanelor care se afla la aproximativ 7cm de placa de beton, în mai multe camere, pentru a avea loc sa se injecteze un produs de izolație prin carotarea ulterioara a acestor scafe. Mulțumesc anticipat, M.