RODVILA SERV S.R.L. au fost oribili, ati face bine ca nu ii mai recomandati niciunui client. Nu au terminat lucrarea, am fost nevoita sa chem din scurt alta firma. Iar la final au plecat cu amenintari si jigniri adresate noua. Pentru o vila de 180 mp, curatenie dupa constructor, au cerut 3500 lei, lucru care mi s-a parut normal pentru ca era mult de lucru, insa cand au vazut ca mai era mult pana sa termine, au refuzat sa mai vina si urmatoarea zi. Nu se poate sa ii mai recomandati cuiva!
Multumim pentru recenzie, încă odată ați demonstrat ca sunteți niște oameni de calitate! Puteți sa povestiți și de ce va lăsat balta cealaltă firma, înaintea noastră? Cumva i-ați tratat la fel ca pe noi? Ca pe niște sclavi?
Balcon+geamuri termopane inchidere Rog oferta separata
2 scari/60 apartamente -1 data pe saptamana
Curătenie generală, gresie, faiantă, electrocasnice, geamuri, plase tânțari