Domeniul nostru de activitate este destul de variat si am fost placut surprinsi de promptitudinea si profesionalismul oferite de catre acest furnizor. Suntem foarte multumiti de necesit.ro si cu siguranta va vom recomanda si altor persoane care au nevoie de servicii de calitate.
Aveam nevoie de o persoană autorizată care să îmi țină evidența contabilă. Cu ajutorul dvs. am găsit o firmă de contabilitate care a dat dovada de profesionalism în abordare, mi- a oferit un preț corect și sunt și aproape de mine. Sunt multumit de alegerea făcută, vă mulțumesc.
Atitudinea profesională și seriozitatea acordată m-au ajutat să îmi aleg furnizorul potrivit. Recomand cu încredere!
Serviciile de bază oferite de firmele de contabilitate sunt: ținerea evidenței contabile, păstrarea evidenței analitice a clienților și furnizorilor și monitorizarea conturilor deschise, ținerea unui registru de active fixe, contabilizarea salariilor și a altor plăți către persoane fizice, calcularea taxei pe valoarea adăugată, întocmirea situațiilor financiare și a rapoartelor anuale și întocmirea declarațiilor fiscale pentru impozitul pe profit.
Un contabil se poate ocupa în locul dumneavoastră de toate obligațiile legale ale societății dumneavoastră. Singura dvs. sarcină este să îi furnizați documentația relevantă. Cu toate acestea, prețul său depinde de amploarea serviciului.
Vă puteți schimba serviciul de contabilitate în orice moment. Pur și simplu reziliați contractul cu serviciul anterior și semnați un nou contract cu cel pe care l-ați ales. De asemenea, vă putem ajuta cu oferte de preț de la diferite servicii de contabilitate pe necesit.ro.
Buna ziua! Doresc oferta pentru servicii de contabilitate pentru un infiintat astazi, care va activa in domeniul constructiilor. Firma va avea sediul in Romania, insa activitatea se va desfasura in strainatate. Am rugamintea sa ma contactati prin e-mail pentru o discutie detaliata, pentru ca este posibil sa nu pot raspunde la telefon. Va multumesc anticipat!
Bună ziua, Doresc oferte pentru servicii de contabilitate pentru o firma recent înființată cu domeniul de activitate COMERT CU RIDICATA, DISTRIBUTIE MATERIALE DE CONSTRUCTII, PROBABIL IMPORTURI DIN UE SI EXTRACOMUNITATE. Pentru mai multe detalii puteți să mă contactați la datele furnizate în cerere. Vă mulțumesc anticipat!
Bună ziua, Doresc o ofertă pentru servicii de contabilitate și revisal pentru o firmă care are ca domeniu de activitate import și export fructe și legume pentru hypermarketuri. Firma este plătitoare de TVA și menționez că folosim pentru înregistrări programul SAGA. Pentru alte detalii puteți să mă contactați la datele furnizate în cerere. Vă mulțumesc!
Buna ziua! Dorim oferta pentru servicii de contabilitate pentru un SRL care are ca obiect de activitate - recurtare personal calificat. Avem 3 angajati momentan si dorim sa incepem colaborarea cu o firma de contabilitate pentru ca activitatea noastra sa se desfasoare in regim normal. Ne puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Multumim anticipat!
Buna ziua! Dorim oferta pentru servicii de contabilitate pentru un club sportiv din Braila. Avem nevoie sa incepem colaborarea cu o firma de contabilitate care sa ne ajute cu intocmirea bilanturilor anuale. Ne puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Multumim anticipat!
Buna ziua! Dorim oferta pentru servicii de contabilitate pentru un recent infiintat care se ocupa cu servicii de curatenie. Intentionam sa angajam o persoana si momentan suntem neplatitori de TVA. Ne puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Va multumim!
Buna ziua! Dorim oferta pentru servicii de contabilitate pentru un recent infiintat care are ca obiect de activitate - transport marfuri. Ne puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Multumim anticipat!
Buna ziua! Dorim oferta pentru servicii de contabilitate pentru un SRL recent infiintat care va activa in domeniul constructiilor. Firma este nepaltitoare de TVA si momentan nu avem angajati. Firma are sediul social in Romania, insa punctul de lucru va fi in strainatate. Ne puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Va multumim, Larisa Anghel
Buna ziua! Dorim oferta pentru servicii de contabilitate pentru un care are ca obiect de activitate - instalari sisteme securitate. Avem 3 angajati in momentul de fata, suntem platitori de TVA, iar doamna contabil cu care am lucrat pana acum nu se mai poate ocupa deoarece a intrat in concediu de maternitate, asa ca dorim sa incepem urgent colaborarea cu o firma de contabilitate pentru ca activitatea firmei sa fie desfasurata in regim normal. Ne puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Va multumim!
Buna ziua! Doresc oferta pentru servicii de contabilitate pentru un SRL (CUI: ) care are ca obiect de activitate - comert. Nu avem angajati momentan si suntem neplatitori de TVA. Ma puteti contacta oricand pentru o discutie detaliata. Va multumesc!